در باره فیل مارکت

فروشگاه فیل مارکت از سال 93 در محله مرزداران تهران فعالیت خودر را شروع کرد و و از همان زمان شروع به فروش ابزار به صورت خرده فروشی ، اشنایی و بازار سنجی نمود و در سال 95 شروع به برنامه ریزی برای دمات بیشتر به همیهنان عزیز کرد و با افتاه شعبه دیگر در محله گیشا (کوی نصر ) تهران نمود و از همان زمان فعالیت فروش ابزار و یراق در فضای مجازی را اغاز نمود ، با افزایش مشتریان و استقبال زیاد تصمیم بر ان شد که شعبه ای با دستری دسترس بهتر برای مشتریان گرامی افتاه گردد تا در کنار فروش مجازی مشتریات به صورت حضوری خرید به عمل اورند .

اما باز هم جوابگوی استقبال شما عزیزاه به نحه احسنت ناشته و در سال 1400 اقدام به ساخت سایت کرده تا کمی ها مجموعه را جبران کند و با این رویه در تلاش تا به هم میهنان گرامی خدماتی بهتر عرضه کنیم .

حسن تمایز فیل مارکت داشتن جواز کست از اتحادیه ابزار فروشان تهران می باشد .

 

all brnd 1024x1024 - درباره ما

فیل مارکت با هدف ایجاد بزرگترین فروشگاه اینترنتی تخصصی ابزارآلات، تجربه سالیان طولانی حضور در بازار سنتی ابزار را با نیروی جوانی، دانش و شادابی تیم فروش اینترنتی خود همراه کرده و می کوشد با همراهی مشتریان وفادار خود، اولین مرجع پاسخگویی به نیاز متخصصان مشاغل، کاربران خانگی و شرکت ها در زمینه ابزارآلات باشد.

خرید آنلاین علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام دهد. از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت کنند. فیل مارکت این امکان را به مشتریان می‌دهند که پس دریافت محصول در صورتی که از خرید خود ناراضی باشند، محصول را برگردانند و هزینه پرداختی را پس گیرند.

 

فیل مارکت علاوه بر فروش  در صورت نیاز مشتری به اطلاعات بیشتر، متخصصین فنی آماده ارایه مشاوره رایگان تلفنی برای رفع ابهامات احتمالی هستند.

 

قیمت گذاری محصولات در سایت فیل مارکت با سیاست تضمین بهترین قیمت به مشتری انجام می پذیرد و در کنار تضمین اصالت کالا خیال مشتریان را از انجام یک خرید هوشمند، آسان و امن، آسوده می سازد.